RE0805FRE079K09L
MFR.Part #
RE0805FRE079K09L
JLCPCB Part #
C5846428
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS