RT0805BRE07365KL
MFR.Part #
RT0805BRE07365KL
JLCPCB Part #
C866009
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS