RT0805BRE0718RL
MFR.Part #
RT0805BRE0718RL
JLCPCB Part #
C865833
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS