AR0805FR-07113KL
MFR.Part #
AR0805FR-07113KL
JLCPCB Part #
C4351280
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS