RT0805BRE07147KL
MFR.Part #
RT0805BRE07147KL
JLCPCB Part #
C865784
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS