RT1210CRE078K25L
MFR.Part #
RT1210CRE078K25L
JLCPCB Part #
C3965135
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS