RT0805BRC07576KL
MFR.Part #
RT0805BRC07576KL
JLCPCB Part #
C864996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS