RC0805FR-07133RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-07133RL
JLCPCB Part #
C483009
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS