RT0805BRB0751KL
MFR.Part #
RT0805BRB0751KL
JLCPCB Part #
C864420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS