RT0805BRB073K65L
MFR.Part #
RT0805BRB073K65L
JLCPCB Part #
C864349
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS