RT0805BRB073K3L
MFR.Part #
RT0805BRB073K3L
JLCPCB Part #
C864345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS