RT0805BRB07324KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRB07324KL
JLCPCB Part #
C864292
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS