RT0805BRB071K74L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRB071K74L
JLCPCB Part #
C864169
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS