RT0805BRB071K33L
MFR.Part #
RT0805BRB071K33L
JLCPCB Part #
C864155
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS