RT0603WRD07147RL
MFR.Part #
RT0603WRD07147RL
JLCPCB Part #
C3953682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS