RT0603WRC071K18L
MFR.Part #
RT0603WRC071K18L
JLCPCB Part #
C4075812
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS