RN73H1JTTD85R6D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD85R6D25
JLCPCB Part #
C3980999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS