RT0603WRB072K94L
MFR.Part #
RT0603WRB072K94L
JLCPCB Part #
C3999354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS