RT0603FRE0751RL
MFR.Part #
RT0603FRE0751RL
JLCPCB Part #
C863855
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS