RN731JTTD11R7D100
MFR.Part #
RN731JTTD11R7D100
JLCPCB Part #
C4013797
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS