RT0603FRE072R21L
MFR.Part #
RT0603FRE072R21L
JLCPCB Part #
C863727
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS