RT0603DRD0764R9L
MFR.Part #
RT0603DRD0764R9L
JLCPCB Part #
C2105199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS