RT1206BRB072K15L
MFR.Part #
RT1206BRB072K15L
JLCPCB Part #
C6288478
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS