RT0603DRD073K32L
MFR.Part #
RT0603DRD073K32L
JLCPCB Part #
C862709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS