SR1218KK-075K6L
MFR.Part #
SR1218KK-075K6L
JLCPCB Part #
C2145122
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS