AHA50AFB-2R87
MFR.Part #
AHA50AFB-2R87
JLCPCB Part #
C1568886
Description
2.87Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS