RT0603CRE078K25L
MFR.Part #
RT0603CRE078K25L
JLCPCB Part #
C4156908
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS