HV731JTTD3014F
MFR.Part #
HV731JTTD3014F
JLCPCB Part #
C3934500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS