MFR-50FRE52-24R9
MFR.Part #
MFR-50FRE52-24R9
JLCPCB Part #
C3546106
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS