FMP300FRF73-1K82
MFR.Part #
FMP300FRF73-1K82
JLCPCB Part #
C1761840
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS