RT0603CRE0721RL
MFR.Part #
RT0603CRE0721RL
JLCPCB Part #
C4125503
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS