AC0402JR-0747RL
MFR.Part #
AC0402JR-0747RL
JLCPCB Part #
C227381
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS