RT0603CRD0722R1L
MFR.Part #
RT0603CRD0722R1L
JLCPCB Part #
C2133065
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS