RT0603CRD071K87L
MFR.Part #
RT0603CRD071K87L
JLCPCB Part #
C862412
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS