RT0603CRC07127KL
MFR.Part #
RT0603CRC07127KL
JLCPCB Part #
C2141532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS