RT1206FRD076K49L
MFR.Part #
RT1206FRD076K49L
JLCPCB Part #
C4009289
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS