RT0603BRD07787KL
MFR.Part #
RT0603BRD07787KL
JLCPCB Part #
C7064986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS