RC1206FR-1318K7L
MFR.Part #
RC1206FR-1318K7L
JLCPCB Part #
C6378947
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS