RT0603BRD07113KL
MFR.Part #
RT0603BRD07113KL
JLCPCB Part #
C705718
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS