MFR50SDBE52-68R1
MFR.Part #
MFR50SDBE52-68R1
JLCPCB Part #
C3439620
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS