RT0603BRD0710KL
MFR.Part #
RT0603BRD0710KL
JLCPCB Part #
C95204
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS