RT0603BRC0749K9L
MFR.Part #
RT0603BRC0749K9L
JLCPCB Part #
C860917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS