MFR50SFTE52-22K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFTE52-22K
JLCPCB Part #
C1373851
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS