RT0603BRC0724RL
MFR.Part #
RT0603BRC0724RL
JLCPCB Part #
C860763
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS