RT0603BRB07287RL
MFR.Part #
RT0603BRB07287RL
JLCPCB Part #
C860283
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS