RT0603BRB0724R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRB0724R9L
JLCPCB Part #
C860258
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS