RT0402FRE0766R5L
MFR.Part #
RT0402FRE0766R5L
JLCPCB Part #
C854403
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS