RT0402FRD0713KL
MFR.Part #
RT0402FRD0713KL
JLCPCB Part #
C4065971
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS