RT0402FRD07143KL
MFR.Part #
RT0402FRD07143KL
JLCPCB Part #
C6460543
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS