RT0402DRE0712K4L
MFR.Part #
RT0402DRE0712K4L
JLCPCB Part #
C853776
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS